    <opensearch:totalResults>4</opensearch:totalResults>
    <opensearch:startIndex>0</opensearch:startIndex>
    <opensearch:itemsPerPage>50</opensearch:itemsPerPage>
    <opensearch:Query role="request" searchTerms="%22CONSTRUCCION%20DE%20HOTELES%20%E2%80%93%20PROYECTOS%22" startIndex="0"/>