    <opensearch:totalResults>11</opensearch:totalResults>
    <opensearch:startIndex>0</opensearch:startIndex>
    <opensearch:itemsPerPage>50</opensearch:itemsPerPage>
    <opensearch:Query role="request" searchTerms="%22DESECHOS%20SO%CC%81LIDOS%20%28BASURA%29%22" startIndex="0"/>